Diğer

Aşk ve Cazibe Akademisi

Kadınlık tarihinin sıradışı, gizli, mistik aşk ve cazibe sırlarını emrine sunuyorum. Önünde diz çökecek erkeği sen seç!
Son bir buçuk yılda, 100’ün üzerinde TV programına konuk olan ve beş yıldır kendi sunduğu canlı yayın TV programlarıyla tüm Türkiye’ye spiritüel danışmanlık yapan Tuğçe Işınsu, yaşam merkezlerinde üzerinde çalışmalar yaptığı gerçek “kadın ve aşk hikayelerinden” yola çıkarak sizleri şimdi de Aşk ve Cazibe Akademisi’nden mezun ediyor.
Aşk ve Cazibe Akademisi’ne Hoş Geldin:
1. Ders: Aşk İnancı ve İnanç Temizliği2. Ders: Kaybetme Korkusu, Değersizlik, Aldatılma, Terk Edilme3. Ders: Cazibe ve Baştan Çıkarıcılık4. Ders: Gerçekten Nasıl Bir Erkek İstiyorsun?5. Ders: Astrolojik Aşk Yardımı6. Ders: Onu Baştan Çıkar! Kitabımla Yaşamı Değişenler7. Ders: “Aslında Her Kadın Biraz Cadıdır.”8. Ders: Eski Yüzyıllardan Gelen Aşk Mirası: Tılsımlar9. Ders: Erkeğin Kodları10. Ders: Makyaj, Saç, Parfüm, Kıyafet Sırları11. Ders: Eski Yunan’dan Aşk Stratejileri12. Ders: Ya İsimleriniz Uymuyorsa!13. Ders: Evinde Aşk Köşeni Yarat.14. Ders: Aşkı Çeken ve Baştan Çıkaran Yemekler15. Ders: Seksi Olabilmek ya da Olamamak,İşte, Bütün Mesele Bu!16. Ders: Yatak Odasının Altın Kuralları17. Ders: Tantra, Kama Sutra, Seks Ritüelleri18. Ders: Ruh İkizi19. Ders: Seni Neden Aramadı?20. Ders: Seninle Neden Hala Evlenmiyor?21. Ders: Melek Enerjisi ve Aşk22. Ders: Meleklerin Dokunduğu Aşk Hikayeleri23. Ders: Melekler ve Aşk Ritüelleri24. Ders: Aşk ve Çekim Yasası25. Ders: Aşk ve Ruhsal Farkındalık26. Ders: Aşk ve Cazibe Nasihatleri27. Ders: Aşk ve Cazibe Olumlamaları28.Ders: Aşk ve Melek Olumlamaları
***
İÇİNDEKİLER
1.            Ders: Aşk İnancı ve İnanç Temizliği 13
2.            Ders: Kaybetme Korkusu, Değersizlik, Aldatılma, Terk Edilme. 27
3.            Ders: Cazibe ve Baştan Çıkarıcılık             41
4.            Ders: Gerçekten Nasıl Bir Erkek İstiyorsun?        55
5.            Ders: Astrolojik Aşk Yardımı                                                                      .65
6.            Ders: Onu Baştan Çıkar! Kitabımla Yaşamı Değişenler     79
7.            Ders: “Aslında Her Kadın Biraz Cadıdır.”                89
8.            Ders: Eski Yüzyıllardan Gelen Aşk Mirası: Tılsımlar            105
9.            Ders: Erkeğin Kodları 113
10.          Ders: Makyaj, Saç, Parfüm, Kıyafet Sırları            123
11.          Ders: Eski Yunan’dan Aşk Stratejileri      133
12.          Ders: Ya İsimleriniz Uymuyorsa!               139
13.          Ders: Evinde Aşk Köşeni Yarat                                  145
14.          Ders: Aşkı Çeken ve Baştan Çıkaran Yemekler   149
15.          Ders: Seksi Olabilmek ya da Olamamak, İşte, Bütan Mesele Bu! 159
16.          Ders: Yatak Odasının Altın Kuralları         165
17.          Ders: Tantra, Kama Sutra, Seks Ritüelleri             171
18.          Ders: Ruh İkizi 181
19.          Ders: Seni Neden Aramadı?                       193
20.          Ders; Seninle Neden Hâlâ Evlenmiyor?                 201
21.          Ders: Melek Enerjisi ve Aşk        213
22.          Ders: Meleklerin Dokunduğu Aşk Hikâyeleri      225
23.          Ders: Melekler ve Aşk Ritüelleri                                              233
24.          Ders:     Aşk ve Çekim Yasası       261
25.          Ders:     Aşk ve Ruhsal Farkındalık            267
26.          Ders:     Aşk ve Cazibe    Nasihatleri          273
27.          Ders:     Aşk ve Cazibe Olumlamaları       277
28.          Ders: Aşk & Melek Olumlamaları             281
Beni Duyan Phoenix’e 293
Benim yolculuğum..
On sekiz yaşında Işık Lisesi’nden mezun olurken mezuniyet yıllığımız hazırlanıyordu. Tüm arkadaşlar birbirine kısa anı yazıları yazmıştı yıllıkta. ‘95 yıllığında, benim bölümüme geldiğimde “burçlar, fallar, rüyalar”dan bahsediliyordu. O zamanlar spiritüelizme ilgim olsa da bunu “iş” edinecek cesaretim ve yolum yoktu. Kaderin beni zaten çok sonraları bu yola iteceğini o zamanlar anlayamıyordum…
Yazar olmak istediğim için İngiliz dili ve edebiyatında devam etmeye karar vermiştim eğitimime. 1995-99 yılları arasında, okuldaki hocalarım metafizikle ilgili çok sayıda eser seçmişti bizler için, o nedenle mistisizm, spiritüelizm, astroloji, simge bilim, din ve metafizik alanında hem okulda hem de bireysel olarak dersler almaya başladım. Tabii ki ilk Tarot destemi de almayı unutmadım…
O zamanlar beni sürekli aldatan, ama sezgileri güçlü biriyle çıkıyordum. Bağlanma korkusu yaşayan erkek arkadaşım bilerek ve isteyerek sorun çıkarıp veya başka birine meyledip benden uzaklaşıyordu. Sürekli bitip yeniden başlayan ilişkimden “erkeğin bir kadına ruhen az gelmesi” durumunda kaçak oynayacağı gerçeği ile yüzleşmiştim.
Üniversite bitmeden reklam yazarlığına adım attım. Aynı zamanda İngilizce Özel ders veriyordum, İngilizce öğretmenliği denemem ise bir yıl sürdü, bana göre değildi bu işler, ben yazarlığı seçtiğim için reklamcılıkta şansımı zorladım. On bir yıl sürecek reklamcılık maceram dünyanın en büyük 9. reklam ajansına girmemle başladı. Hiç reklamcı biriyle çıkmadım, bugün bile “reklamcı erkek” dendiğinde küstah, kibirli, bilmiş, sıcak olmayan, kibar, ama alaycı bir tip gelir aklıma. Ben daha tutkulu, sıcak ve benimle aynı işi yapmayan tiplere yöneldiğim için reklam yazarlığı kariyerimin son yıllarında, o zamanlar gerçek aşk sandığım büyük, uzun, epey inişli çıkışlı bir ilişki yaşadım. Onun uğruna yaptığım fedakârlıkların hiçbiri için pişman değilim, “O buna değerdi,” diye düşündüğümden değil, onun için yaptığım her şeyi gerçekten içimden gelerek yaptığım için. O ilişkimden “içinden geleni yapmanın değerini ve tutkuyu” öğrendim.
Reklamcılık kariyerimden en çok iz bırakanlar: Bir gazete müşterimiz için bir gecede yazıp bir gecede çektiğimiz filimler, işin içinde Seda Sayan olmasa çok sıkılacağım leke çıkarıcı markası, gece ve hafta sonu ajansta sabahladığımız zamanlarda bu mesleği bırakmaya yemin edişlerim, uzun sunumlar, sıkıcı partiler… Bugünkü spiritüel kariyerimi aslında reklamcılık geçmişime borçluyum; kendimden bir marka yaratma çabamın arkasında o yolda öğrendiklerim var çünkü… Fakat ben bir reklamcı değildim gerçekte, bunu da reklam kariyerimin son yılında anladım. Çok ciddi maddi manevi sorunlar yaşıyorduk, işten çıkarılmıştım ve ilk bulduğum işe girmek zorundaydım.
Bir dostumum yardımı ve önerisi ile kendimi Seyrantepe’de buz gibi bir stüdyoda canlı yayınlanan metafizikle ilgili bir program yaparken buldum. Program, yirminin üzerinde ülkeden izleniyordu, genelde kadınlar izliyordu, mistik bir program gibi başlasa da zamanla aşkla ilgili programı gibi olmuştu. Kadınların ortak sorunları aldatılma, çokeşli erkekler, evli erkeğe kapılma ve ilgisiz kocalardı. Program başarılı gidiyordu, reklamcılığın yanı sıra bir yandan spiritüel danışmanlık da yaptığım için o birikimleri de kullanıyordum. O program benim yaşamımda bir dönüm noktası oldu. Yeni bir dönem başlamıştı benim için ve kendimi bulmuştum artık. Program başka kanallarda da sürdü ve ardından yaşam merkezlerindeki çalışmalarım başladı. İlk kitabım çıktıktan sonraki süreci artık çoğu kişi biliyor, o nedenle tekrar yazmıyorum.
İlk kitabım Biz Tatlı Cadılar! zamanı benim yanımda olan, destek veren, aşkla dostluk arasında bir yerlerde duran kişi, aslında benim için geçmişe baktığımda benden hiçbir şey istemeyip bana bir şeyler vermeye çalışan özel ve tatlı biriydi. Yaşına, gücüne, şöhretine göre çok saf ve içten biriydi. Onun sorunu aşka kendini kaptıramamak, gücünü kaybetmemek adına mantığına aşırı sarılmak ve çokeşli oluşuydu. Ama yine de bana öğrettiği güzel şeyler oldu; hayatta insanın aslında sadece kendisini sevmesi gerektiği, erkeğin güçlü ve kadının yeri geldiği zaman korunmaya muhtaç olduğu, kaybetme korkusunun insandan çok şeyler alıp götürdüğü gerçeği gibi…
Bugün bu kişilerin hiçbirini bir aşk hikâyesi olarak görmüyorum, ruhsal bir deneyim, birer öğreti, bir anı, bitmiş bir ders gibi görüyorum, ikinci kitabım Onu Baştan Çıkar!ın tanıtımını yaparken bana herkes, “Biriyle birlikteymişsin gibi konuş çıktığın programlarda,” diyordu. Ben spiritüel işler yapan biri olarak yalan, riya ya da yapmacıklığa çok karşıyım. Aşka dair bir şeyler yazsam da ben konuya daha felsefi, derin ve mistik bir yerlerden yaklaşıyorum aslında. Gerçek aşkı arayan birinin bir aşkının olmaması veya şu an odağında aşk olmaması, kariyerinin ön planda olması ya da melek terapisti olduğu için aşktan anladığının çok başka şeyler olması çok normal aslında.
İlk kitabım Biz Tatlı Cadılar! benim kitap dünyasına takdim işimdi, ikinci kitabım Onu Baştan Çıkar! çok ilgi gören sansasyonel ve kendi tarzıyla meydan okuyan bir kitap oldu, medyada geniş yer aldı. Şimdi yine spiritüelizm ve aşkı bir arada sunduğum yeni kitabımla sizlerleyim. Aşka ve cazibe kavramına farklı açılardan bakan, kadınları kalbinden yakalamasını arzuladığım bir kitap oldu.
Gerçek aşkı bulmanız dileğiyle, sevgiler…
Bu kitabı, varlığından her an emin olduğum, en zor anlarımda benimle olan MELEKLERİM için ve ONLARLA birlikte yazdım…
Aşık olabilmeniz için öncelikle aşka inanmanız, aşkı yaşamınıza çağırmanız, aşka dair bir sorununuz olmaması gerekir. Herkes aşkı arıyor gibi görünse de çoğu kişi aşktan korkuyor, kaybetme korkusu ile yaşıyor, geçmiş kötü deneyimlerinden sıyrılamıyor ve gerçek aşkın artık var olmadığına inanıyor, var olsa bile kendini buna layık değilmiş gibi kodluyor.
Düşünce sistemi ve duygular birlikte çalışır. Düşünceler duyguları etkiler, aşka dair olumsuz bir düşünce şekliniz, inanç eksikliğiniz varsa zihin kodlarınızı yeniden ele alıp değiştirmelisiniz. Geçmiş aşk deneyimlerinizden gereken dersleri alarak bu ders ve deneyim için evrene teşekkür edip sevgiyle vedalaşmadıysanız geçmiş yakanızı bırakmaz. Hep aynı tip erkeği yaşamına çekip sorunlardan yakınan kadın tiplerini çok duymuşuzdur, hatta belki siz de onlardan birisiniz.
Bilinçaltınız her şeyi kodlar ve psişik yanınızın en güçlü parçasıdır. Yaşadıklarınızı kayıt altına alan bilinçaltınızdan geçmişe dair olumsuzlukları silmeden yaşamınıza istediklerinizi çekemezsiniz. Geçmiş acı aşk tecrübeleri, bu olayların sizde meydana getirdiği darbeler, incinme, umutsuzluk, korkular her zaman engellere neden olur. Olumlama teknikleri ve telkinler, yeniden yapılanan bir bilinçaltı sizi değiştirir, ruhunuz da yeni ve mutlu   bir aşka yelken açmanızı sağlar. Sadece yeni aşk için değil, var olan aşkınızda da olumlu sürece girmenizi kolaylaştırır.
Yazdığınız zaman, kendiniz ve içselliğinizle daha rahat yüzleşirsiniz. Şimdi dürüst olun ve aşağıdaki sorulara cevap yazın.
Sen Kimsin & Aşktan Neler Bekliyorsun?
1.            Kendini tanımla… Nasıl birisin?
2.            Hayattan beklentin nedir?
3.            Aşk nedir sence?
4.            Sen iyi bir aşık mısın?
5.            Aşkta yaratıcı mısın?
6.            Hayatının aşkı nasıl biri?
7.            Şu anki aşk yaşamın seni tatmin ediyor mu?
8.            Kendine güveniyor musun?
9.            Aşka güveniyor musun, peki âşık olduğun kişiye?
10.          Aldattın mı? Aldatıldın mı?
11.          Sence aşk var mı?
12.          Sence mutlu aşk nasıldır?
13.          Seni bugüne kadar aşkla ilgili en çok mutlu eden olay neydi?
14.          Seni bugüne kadar aşkla ilgili en çok üzen olay neydi?
15.          Aşkı yaşamında gerçekten istiyor musun?
16.          Eski ilişkilerindeki hatalarını kabul ediyor musun?
17.          Anne ve baban ilişkilerinde mutlu muydu? Onlardan etkilendin mi?
18.          Seni birisi en çok hangi özelliklerinden dolayı sever?
19.          Sen birini gerçekten neden seversin?
20.          Kendini gerçekten seviyor musun?
 

Yazar

BENZER İÇERİKLER

John O’M. Bockris, T. Nejat Veziroğlu, Debbi Smith – Güneş Enerjisi

Editor

9. Sınıf Coğrafya Video İçeriklerinin Avantajları

Editor

Aşk Bazen – Serpil Öner

Editor

Yorum bırak

* Bu formu kullanarak yorumlarınızın bu web sitesi tarafından saklanmasını ve yayınlanmasını kabul etmiş olursunuz.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. İstediğiniz zaman çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Kabul et Daha fazla oku

Gizlilik ve Çerez Politikası